Spa Suite A Unique Cabo Oasis At The Oliver
| Wi-Fi | Luftkonditionering | Husdjur ej tillåtna Inga husdjur |
Spa Suite A Unique Cabo Oasis At The Oliver Cabo San Lucas med 1 sovrum ligger i Cabo San Lucass centrum, mindre än 1 km från Cabo San Lucas småbåtshamn. Tillgång till en privat pool garanterar en mer avkopplande vistelse.
Den 20 m² stora lägenheten ligger i distriktet Cabo San Lucas centrum, ett stenkast från Cabo Unico Store. Gästerna kommer att bo cirka 19 minuter till fots från Bourbon Country Porto Alegre. Inom 3 km från Spa Suite A Unique Cabo Oasis At The Oliver hittar du Club de Golf Quivira.
Den här lägenheten med utsikt över havet har uteplats och ett komplett kök som är utrustade med luftkonditionering och tvättmaskin. Spa Suite A Unique Cabo Oasis At The Oliver erbjuder gästerna bekvämligheter som hårtorkar, badlakan och handdukar i badrummet.
Boendet erbjuder möjligheter för självhushållning, inklusive ett komplett kök utrustat med vattenkokare, kylskåp och köksredskap. Busstationen Terminal "La paz" är belägen mindre än 10 minuter bort till fots. Lägenheten erbjuder gästerna tillgång till en privat trädgård.
- Lokala sevärdheter
- El Squid Roe843 km
- Ex Hacienda La Gavia834 km
- Plaza Real898 km
- Boleiro TD's831 km
- La Va Quita897 km
- Cerrito Del Timbre770 km
- Marlin Alley180 km
- Flygplatser
- San Jose Cabo Flygplats45 km
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Helt rökfritt
- Wi-Fi
- Parkering
- Inga husdjur
Mat och drycker
- Elektrisk vattenkokare
- Torktumlare
- Köksgeråd
Aktiviteter och avkoppling
- Trädgård
På rummet
- Luftkonditionering
- Uteplats
- Te- och kaffefaciliteter
- Strykservice
- Tvättmaskin
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Hur lång är det till stadens centrum från Spa Suite A Unique Cabo Oasis At The Oliver?
Det tar 5 minuters promenad från Spa Suite A Unique Cabo Oasis At The Oliver till stadens centrum. - ❓
Hur många gäster kan bo på Spa Suite A Unique Cabo Oasis At The Oliver?
Upp till 2 gäster kan bo på Spa Suite A Unique Cabo Oasis At The Oliver. - ❓
Har Spa Suite A Unique Cabo Oasis At The Oliver en pool på plats?
Spa Suite A Unique Cabo Oasis At The Oliver har en privat pool.